catalog-design.ir  علاوه بر داشتن تیمی متشکل از طراحان و گرافیست های حرفه ای به اصولی بسیار مهم در سفارش طراحی کاتالوگ و بروشور پایبند است که البته در نگاه اول ممکن است این اصول ابتدایی به نظر برسد اما بر این عقیده هستیم که رعایت همین اصول ساده و اولیه باعث موفقیت ما و متقابلا مشتریان ما خواهد شد.

۱- سئوال می کنیم.

از شما سئوال می کنیم تا نیاز های شما را برای طراحی کاتالوگ و بروشور دریابیم. از شما سئوال می کنیم تا به مشکلات کاری شما در حوزه تبلیغات پی ببریم ، در واقع واحد مشاوره طراحی کاتالوگ و بروشور خودش را در مکان شما قرار می دهد چون هدف ما برطرف شدن مشکل شما و ارائه بهترین راه کار ها برای رونق کسب و کار شماست.

۲- خوب گوش می کنیم. 

پس از طرح سئوالات لازم و طبقه بندی شده زمان به گوش کردن و نت برداری می رسد. زمان آن است که شما تمامی خواسته هایتان را برای ما بازگو کنید.

۳- کم صحبت می کنیم.

عقیده داریم با صحبت کردن زیاد از درک نیاز های مشتری دور می شویم و زمان ارزشمند بیهوده از بین می رود. پس زمان برای شماست.

۴- سخنرانی نمی کنیم. 

به محض پی بردن به مشکلات و خواسته های شما دنبال سخرانی کردن نیستیم که ما می توانیم و ما انجام می دهیم. هدف ما آشنایی با کسب و کار شما و ارائه بهترین راه کارها ست.

۵- ارائه مشاوره.

بعد از اینکه سئوالات گفته شدند و شما پاسخ گفتید و وقتی که ما به درستی گوش فرا دایدم به خواسته شما، نوبت به ارائه مشاوره ای بی نقص است.

در پایان جهت سهولت در امر سفارشات و البته دریافت سفارش طراحی کاتالوگ و بروشور به صورت اصولی وب سایت catalog-design.ir اقدام به طراحی یک فرم جامع سفارش طراحی کاتالوگ و بروشور نموده است که کاربران می توانند با مراجعه به صفحه سفارش طراحی ضمن آشنایی اصولی با مراحل سفارش طراحی کاتالوگ درخواست خود را ارسال نمایند . رعایت همین اصول ساده اولیه و بکار گیری صحیح ابزار های موجود منجر به ارائه کار هایی با کیفیت بالا و رضایت مندی کاربران ما می باشد.

به زودی ... !