قیمت طراحی کاتالوگ و بروشور به صورت حرفه ای به عوامل زیادی بستگی دارد که در این مطلب از سایت catalog-design.ir بررسی خواهد شد. قیمت طراحی هر صفحه کاتالوگ یا قیمت طراحی هر لت ( بخش ) یک بروشور نیز می تواند محاسبه شود.

همانطور که می دانید عوامل بسیار زیادی در قیمت طراحی کاتالوگ و بروشور تاثیر گذارند. مشاوران سایت catalog-design.ir می توانند شما را برای داشتن کاتالوگ و بروشور مد نظرتان با قیمتی که در ذهن دارید راهنمایی کنند هدف ما جلب رضایت شماست چه در طراحی کاتالوگ و بروشور که مهارت و تخصص ماست و چه در هزینه ای که بابت آن پرداخت خواهید کرد. یکی از عوامل مهم در قیمت طراحی کاتالوگ و بروشور تعداد صفحات آن می باشد. تعداد صفحات بسیار متغیر است. طراحان سایت catalog-design.ir برای اولین بار صفحات کاتالوگ را دسته بندی کرده اند که شما بتوانید به راحتی با توجه به نوع محصولات و یا خدمات خود یکی از آنها را انتخاب بفرمایید. این دسته بندی عبارت است از :

۱- کاتالوگ تک برگی شامل ۲ صفحه
۲- کاتالوگ دو برگی شامل ۴ صفحه
۳- کاتالوگ چهار برگی شامل ۸ صفحه
۴- کاتالوگ هشت برگی شامل ۱۶ صفحه
۵- کاتالوگ دوازده برگی شامل ۲۴ صفحه
۶- کاتالوگ شانزده برگی شامل ۳۲ صفحه

بر این باور هستیم که این دسته بندی کامل و تمام نیازهای شما را برطرف خواهد کرد. بیشتر از این تعداد صفحات، از حالت استاندارد کاتالوگ خارج می شویم ، یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت طراحی کاتالوگ و بروشور، قطع و یا سایز کار می باشد. که در سایت catalog-design.ir طراحان کاتالوگ و بروشور این سایز ها را بر چهار دسته طبقه کرده اند که عبارتند از :

  • رحلی 
  • رقعی
  • وزیری
  • خشتی

و این دسته بندی ها برای بروشور هم به شرح زیر صادق است که بصورت ۳ و ۴ لت و دو رو طراحی می شوند ، انواع دسته بندی بروشور ها عبارت است از :

  • بروشور آکاردئونی
  • بروشور دروازه ای
  • بروشور نقشه ای
  • بروشور موازی

طراحی کاتالوگ و بروشور بعضا نیاز به عکاسی حرفه ای دارد، پس عکاسی و نوع آن در قیمت طراحی کاتالوگ و بروشور دخیل می باشد. شما می توانید توسط لینک زیر از انواع عکاسی و قیمت آنها اطلاع حاصل کنید. در سایت catalog-design.ir با توجه به نوع دسته بندی کاتالوگ ها که بالاتر گفته شد و بر اساس تعداد صفحات می باشد، عکاسی رایگان هم جز خدمات طراحی گنجانده شده است یعنی بر اساس انتخاب شما تعداد فریم مشخصی عکس به شما رایگان تعلق می گیرد.

یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت طراحی کاتالوگ و بروشور تعداد ارائه اتود یا همان طرح های اولیه می باشد. بدیهی است که هر کدام از این اتود ها هزینه دارد که شما پرداخت می کنید ولی در کل، طرح های اولیه یا همان اتود هایی که طراحان سایت catalog-design.ir به مشتریان ارائه می دهند به همان اولین طرح محدود می شوند که به این خاطر است که مشاوران ما از تمام نیاز ها و دقدقه های شما مطلع هستند پس نگران هزینه های آن نباشید و با خیالی راحت کاتالوگ خود را دریافت کنید.

ترجمه متون مورد نظر و همچنین وارد کردن اطلاعات مطلوبی که شما در کاتالوگ و بروشور خود می خواهید هم در قیمت طراحی کاتالوگ و بروشور دخیل و مهم هستند. پس این کاملا به شما بستگی داره که چه مدل اطلاعاتی را در کاتالوگ و بروشور خود بخواهید به دنبال متنی ساده هستید و یا جداول پیشرفته و خاص ؟

بنابراین مطالب مندرج در کاتالوگ و بروشور بسته به ساده و پیچیده بودن آن در قیمت طراحی کاتالوگ و بروشور تاثیر گذار است. بعضی از صاحبان کالا و مشاغل به دنبال ایده هایی نو و خلاق هستند مثلا در طراحی کاتالوگ و بروشور خود به دنبال برش های خاص و جذاب می باشند. طراحی تیغ های خاص یک عامل مهم و تاثیر گذار در قیمت طراحی کاتالوگ و بروشور می باشد.

قیمت طراحی کاتالوگ و بروشور

قیمت عکاسی صنعتی و تبلیغاتی حرفه ای

به زودی ... !